Доставка замороженої продукції з використанням сучасних технологій стала невід’ємною частиною роботи багатьох компаній, що займаються логістикою та доставкою продуктів. Компанія Логітайм – один з провідних гравців на ринку логістики в Україні, яка пропонує своїм клієнтам послуги доставки замороженої продукції в 17 областей країни.

Одним з головних переваг сервісу Логітайм є його ефективність та своєчасність. Компанія має висококваліфікованих професійних водіїв, які оперативно та точно доставлять замовлення до торгових точок своїх клієнтів. Крім того, Логітайм використовує моніторінг на маршруті та контроль температури онлайн, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру замороженої продукції протягом всього шляху доставки.

Ще однією вагомою перевагою компанії Логітайм є прозора система тарифікації, яка дозволяє клієнтам отримати доступ до детальної інформації про вартість послуг та контролювати свої витрати на доставку замороженої продукції. Крім того, Логітайм надає зворотний зв’язок та гнучкість у роботі з клієнтами, що дозволяє вирішувати будь-які питання та проблеми, пов’язані з доставкою.

Компанія Логітайм володіє сучасними рефрижераторами та технологіями, які дозволяють зберігати заморожену продукцію в оптимальних умовах протягом усього транспортування.

Міста України охоплені доставкою LogiTime (карта Google в окремому вікні)

Поточний графік доставки

Карта доставки LogiTime